Pakiety specjalne

 
Moje Pakiety Specjalne to celowo przygotowane dla Państwa propozycje na konkretne problemy skóry. Przygotowane pakiety autorskie są skonfigurowane w bardzo korzystnych propozycjach cenowych. Pakiety to też doskonały sposób na prezent w formie kuponu prezentowego dla bliskiej osoby.

 
 • PIĘKNE OCZY

   

   

  Okolice oczu niestety starzeją się najszybciej. To one zdradzają nasz wiek, a także brak snu. Bardzo często już po 40 roku życia, wielu kobietom przeszkadzają zmarszczki, zapadanie się skóry w oczodole oraz tworzenie się worków lub cieni pod oczami. Dzięki prostym zabiegom medycyny estetycznej można w łatwy sposób przywrócić promienne spojrzenie oraz świeżość i młody wygląd.

  Rozwiń
 • PIĘKNA SKÓRA

   

   

  Zdrowa i piękna skóra to marzenie każdej kobiety, ponieważ odzwierciedla ona nasze wewnętrzne piękno i zdrowie. Nawilżona, promienna i gładka - taka powinna być skóra idealna. Przygotowane pakiety autorskie doskonale sprawdzają się w walce z oznakami starzenia, dzięki wyjątkowej procedurze, która odżywia skórę przywracając jej blask i prawidłowy poziom nawilżenia. To zabiegi dla osób, które chcą by ich skóra wyglądała młodo i pięknie, nie zmieniając rysów twarzy i nie dając efektu sztuczności.

  Rozwiń
 • PIĘKNE WŁOSY

   

   

  Wypadanie włosów zaczyna dotykać coraz większej ilości moich pacjentów. Wręcz możemy zaliczyć ten problem tak estetyczny jak i medyczny do chorób cywilizacyjnych. Niezależnie od płci i wieku, utrata włosów stanowi nie tylko ogromny dyskomfort oraz problem kosmetyczny, ale może także stać się źródłem obniżenia nastroju, poczucia własnej wartości oraz samooceny.

  Rozwiń
 • PAKIET BANKIETOWY

   

   

  Zabieg bankietowy jest szybki, bezinwazyjny i skuteczny. Doskonale sprawdza się przed ważnymi spotkaniami lub imprezą okolicznościową. W obecnych czasach nasza skóra jest narażona na działanie wielu negatywnych czynników zewnętrznych. Pod ich wpływem może stać się ziemista i matowa. Często po niej widać zmęczenie, przez co podkreślone są nawet najmniejsze zmarszczki. Efektem zabiegu jest redukcja stresu i napięcia twarzy, nawilżenie a także odżywienie, wygładzenie, redukcja cieni pod oczami oraz wyrównanie kolorytu twarzy. A najważniejsze - zabieg bankietowy nie wyklucza codziennych aktywności i porzucania codziennych obowiązków i przyjemności.

  Rozwiń
 • PAKIET ANTYCELLULITOWY

   

   

  Cellulit to coraz częściej pojawiający się defekt skóry, który objawia się miejscowymi jej zgrubieniami, bruzdami oraz nierównościami. Obserwowany w powiększeniu przypomina skórkę pomarańczową, stąd też często określany jest w ten sposób. Dotyczy on coraz częściej wielu grup kobiet, niezależnie od wieku i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Rozwiń
 • PAKIET POZBĄDŹ SIĘ ROZSTĘPÓW

   

   

  Rozstępy to rodzaj blizny.Trwałe usunięcie rozstępów skóry jest niezwykle utrudnione. Niemniej jednak możesz zredukować ich skutki oraz poprawić wygląd Twojej skóry - szczególnie w pierwszej fazie ich rozwoju. Podjęta terapia wymaga systematyczności.

  Wszystkie zabiegi prowadzone przez nas zabiegi mają za zadanie poprawę jędrności, elastyczności oraz wygładzenie skóry. Ponadto dążą do wyrównania jej koloru, co spowoduje, że rozstępy staną się mniej widoczne.

  Rozwiń
 • PIĘKNE DŁONIE

   

   

   

  Nasze dłonie to jeden z najbardziej widocznych atrybutów urody, który bardzo dużo o nas mówi. Skóra dłoni znacznie szybciej traci sprężystość i jędrność, niż pozostałych części ciała. Wraz z upływem czasu staje się coraz to cieńsza, pojawiają się przebarwienia i stopniowo zanikają mięśnie i podskórna tkanka tłuszczowa.

  Rozwiń
Cennik
Do góry
Promocje
Znany lekarz
Mój Blog