PROLON

 
PROLON ®to program żywieniowy :Fasting Mimicking and Enhancing Diet™(opatentowana Dieta Imitująca Głodówkę) opracowany prze firmę L-Nutra, oparty na przełomowych i najnowocześniejszych badaniach prowadzonych na USC w Instytucie Długowieczności , jednym z wiodących centrów badań nad starzeniem i długowiecznością oraz na wydziale Diabetologii i leczenia Otyłości USC, który może być zalecany przez LEKARZY
ProLon® zapewnia dobroczynny wpływ głodówki na organizm bez potencjalnych niebezpieczeństw i nieprzyjemnego odczucia jakie ze sobą niesie, zapewniając wszystkie kluczowe składniki odżywcze. Głodówka bez głodu.
Ten 5-dniowy program żywieniowy „all inclusive”, spożywany okresowo , poprawia stan zdrowia, samopoczucia i długowieczność. ProLon był poddany rygorystycznym testom i ma kliniczne dowody na pozytywny wpływ na szeroką gamę czynników zdrowia.
ProLon jest oparty na składnikach pochodzenia roślinnego, łatwy i szybki do przygotowania. Całodzienne wyżywienie jest zawarte w praktycznym, oznakowanym na każdy dzień pudełku i spakowane w 1 zbiorczy karton.
Produkty żywieniowe wchodzące w skład programu to zupy, batony, przekąski, koncentrat napoju, herbaty gotowe do spożycia , bądź bardzo łatwe w przygotowaniu. Program zawiera 1150 Kcal pierwszego dnia i po 800 Kcal w dniach 2-5.
 

 

 

Do góry
Promocje
Znany lekarz
Mój Blog